• Anasayfa


   

                                  

Playstation alan yerler

Playstation Alan Yerler

Playstation alan yer ler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır playstation oyun konsollarını en yüksek fiyatdan nakit olarak satın almaktayım .Satmak istediğiniz 2.el ve sıfır oyun konsollarının fotoğraflarını bizlere göndermeniz durumunda siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyatları sunmaktayız.Playstation Alan Yerler olarak adresinize kadar gelerek en yüksek fiyatlardan satın alalım. Artık bu zamana kadar ölü fiyata sattığınız playstation devirlerine son .Çünkü bizler siz değerli müşterilerimin 2.el ve sıfır oyun konsollarını en yüksek fiyatlardan satın almaktayım. Adrese Çağırınca yada adrese gelince fiyat kırmıyorum.

Artık kara kara düşünmenize gerek kalmadı toz pembe düşünebilirsiniz. Çünkü Levent Mutlu olarak adreslerinize kadar gelerek oyun konsollarını en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın alalım. Playstation satmak istiyorum,Playstation nereye satabilirim,Playstation kimler alır,oyun konsolu satmak istiyorum gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Levent Mutlu olarak 37 senedir sizlere hizmet vermekteyim. Yaşım 36 olsada, playstation dünyaya geleli 20 yıl olsada oyun konsolları piyasasında çok eskiyim Playstation Alan Yerler olarak aratın ilk karşınıza çıkan ben olurum. 2.el Playstation alan yerler

2.El Playstation Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin yada cafe sahiplerinin kullandığı 2.el playstation oyun konsollarına talibim. Ben Levent Mutlu olarak sürümden yanayım. Ben bir oyun Konsolundan asla 300-400 tl kar peşinde değil 50 - 100 tl kar peşindeyim. Onun için siz değerli müşterilerimizin 2.El Playstation oyun konsollarını yüksek fiyattan satın almaktayız. 2.El Playstation Alan Yerler olarak fiyat verirken bazı husuları göz önünde bulundurmaktayız. Joistik sayısına göre fiyat değişir, Oyun adedine ve çeşitine göre ,Temizlik durumuna göre, Garanti durumuna göre Fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Onun için 2.El Playstation satarken bu kriterleri söylemeniz durumunda fiyatlar artacaktır. 2.El Playstation Alan Yerler olarak örneğin tek kollu Playstation 4 'ü 900 e alırken 2 kollu Playstation 4 oyun konsolunu 1000 den almaktayım. Onun için yukarıda yazan kriterler önemlidir.Playstation oyun konsolu satmadan önce mutlaka beni arayınız. Playstation 3 ve Playstation 4 oyun konsollarınızı anında adresinizden nakit olarak satın almaktayım.
Bu arada bu yazıları yazmamda yardımcı olan, yayında ve yapımda emeği geçen herkese düşünce sahiplerine teşekür etmeyi bir borç bilirim.

 2.el ps4 alan yerler
0532 162 96 96

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaretçilerimiz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret8338
lcd alan yerler
 avcılar iphone alan yerler