• Anasayfa


   

                                  

İphone xs max Alan Yerler

İphone xs max alan yerler

İphone xs max telefon satmak istiyorsanız Nakit olarak sizlerden değerinde satın alıyoruz. Türkcell den veya vodafone iletişim merkezinde hattınızn üzerine ek olarak almış olabilirsiniz. Siz ödemeyi öparötürünüze aylık hal,nde ödeyiz bize nakit para karşılığında satmak isterseniz değerinde nakit olarak satın alıyoruz. İphone alan yerler olarak bakırköydeki iş yerimizde sizlere bu konuda hizmet vermekteyiz. Bakırköy iphone xs max alan yerler olarak 'da sizlere istanbul genelinde hizmet vermekteyiz hatta isterseniz adresinize gerekten ürünleriniz satın alıyoruz.
 xs max alan yerler
İphone xs max kaç para eder

2.el iphone xs max kaç para eder . Arayıp öğrenebilirsiniz ikinci el iphon nereden alınmış yurtiçinden mi alınmış yoksa yurtdışından mı alınmış ve alındığı ülkeye göre farklılıklar göstereceği için en güzeli arayak bilgi almak en doğrusu olacaktır. Özellikle yurtdışı telefonların fiyatları daha düşük olacaktır ama bazı durumlarda fiyatlarda yükselme olabiliyor örneğin pasaport kaydı yapılmışsa ve telefonun kutusu , faturası yanındaysa ona göre fiyatlarda yükselme oluyor. Bizi iletişim kısmındaki numaralarımızdan arayabilirsiniz yada watsapp üzerinden yazarak ulaşabilirsiniz. İstanbul çatalcadanda sıfır yada ikinci el iphone xs max alıyoruz. Anadolu yakasından kartal gebzeden de 2.el yada sıfır xs max satın alıyoruz.

 2.el xs max alan yerlerxs max 2.el istanbul piyası 

İstanbul'da ikinci el iphone nereye satabilirim. İkinci el iphone xs max a kaç paraya verirler. İphone alırken yada satarken nelere dikkat ediyoruz. Aldığımız yurtiçi ürünlerin kesinlikle faturası olması gerekiyor, ikinci el telefonların kesinlikle ekranının değişmemiş olması gerekir. Ekran değişirse çöp olmayacak kesinlikle fakat bizim firmamızın prosüdürü gereği tamir gömüş ürünleri almıyoruz ama basit bir tamir olmuşsa apple kendi servisinde tamir görmüşse istisnai bir durum olduğu için satın alabiliyoruz. İstanbul'da piyasasyı kim belirliyor derseniz sahibinden.com sitesine girip ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz yada bizim diğer sitemiz iphonealinirsatilir.com da size ip ucu verebilir.

 xs max alanlar

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaretçilerimiz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret8336
lcd alan yerler
 avcılar iphone alan yerler