• Anasayfa


   

                                  

Laptop alan yerler

Laptop alan yerler

Satmak istediğiniz ikinci el laptop ve bilgisayarlarınızı değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Laptop un temizlik durumuna göre göre fiyat değerlendirmesinde bulunuyoruz. Örneğin laptonuz hasarlı mı , hasarsız mı kutusu mevcutmudur, faturası duruyormu . Bu ve bunun gibi özelliklerine göre göre fiyat çalışması yapıyoruz sizlere teklifte bulunuyoruz . Eğer uygun olursa şartlar iki taraf içinde uygun hale gelirse alışverişi gerçekleştiriyoruz. İsterseniz siz bizim Bakırköydeki Khalkedon elektronik iş yerimize gelebilirsiniz yada biz sizin adresinize kadar gelebiliriz, yada ortak bir noktada buluşabiliriz.
 2.el laptop alan yer

2.el laptop alanlar

Biz sizlerin sattığı veya satmak istediği ikinci el laptop bilgisayarlar'ınıza talibiz. Bİr ihtiyacınızdan ötürü satmak zorunda kalmış olabilirsiniz, veya üst modele geçmek istiyorsunuzdur artık işinize yaramıyordur ne biliyim türlü türlü sebepleri vardır . Eğer ürünün size ait olduğunu belli eden faturası servis belgesi varsa kimlik fotokopisi alarak bu ürünü bize sattığınıza dair belgeyi doldurursanız piyasanın en iyi değerine bilgisayarlarınızı almaya talibiz. Lenova laptop alanlar hp bilgisayar alanlar gibi. İstanbulun bütün ilçelerinden aynı gün hatta aynı saat içerisinde alışverişi gerçekleştirmekteyiz.
 2.el laptop

ikinci el pc alan yerler istanbul

İstanbul'da ikamet edip de ikinci el pc satmak isteyenler buraya arayın sorun özelliklerini bildirin size diyelimki sizin ürününüz şukadar yapar . Eğer anlaşırsak anında size değerini ödeyelim. 2.el macbook pro analar, ikinci el macbook air alan yerler, 2.el hp laptop alanlar, 2.el dell lapto alanlar . Bütün piyasası olan laptop bilgisayarlarınıza gereken değeri vereceğimizden emin olabilirsiniz.
 laptop alanlar

Adres :Beştelsiz mahallesi Belediye caddesi no : 12 / a Zeytinburnu İstanbul
0532 162 96 96 Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaretçilerimiz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret8338
lcd alan yerler
 avcılar iphone alan yerler