• Anasayfa


   

                                  

Bahçelievler Buzdolabı Alan Yerler

Bahçelievler Buzdolabı alan yerler

İstanbul Bahçelievler ilçesinde ikamet edip kullanılmış buzdolabını satmak isteyen kişiler bize iletişim kısmındaki cep telefonu numaramızdan ulaşarak satmak istedikleri 2.el buzdolabı markasını modeli tarif ederek bilgi verdikleri taktirde Bahçelievler 2.el buzdolabı alan yerler olarak size hemen cevap veriyoruz . İsterseniz aynı gün 1 saat içinde adresinizden ürününüzü nakit olarak satın alıyoruz , isterseniz sizin belirlediğiniz ileriki bir tarihe randevulaşarak 2.el buzdolabınızı adresinizden satın alıyoruz. Arçelik buzdolabı alanlar, vestel buzdolabı satın alan yerler, hotpoint buzdolabı satın alan yerler, diye araştırma yaptığınız zaman karşınıza çıkacağımızdan emin olabilirsiniz. İstanbul bahçelievler zafer mahallehi ikinci el buzdolabı alan yerler, fevziçakmak mahallesi 2.el ciler olarak buzdolabı haricinde satmak istediğiniz eşlarınızıda değerinde nakit olarak satın alıyoruz.
Bahçelievler 2.el buzdolabı alan yerler

2.el buzdolabı fiyatları ne kadar 

2.el bir buzdolabı satmak istiyorsunuz ve piyasasını öğrenmek istiyorsunuz. Doğal olarak zarar etmek istemiyorsunuz o zaman bize watssap numaramızdan ürün resmi atarak gerçek değerini alabilirsiniz. Biz 2.el buzdolabı alanlar olarak size kaça alacağımızı aldıktan sonra kaça satacağımızı söyleyelim kafanıza yatasa anlaşırsak aynı gün içinde nakit olarak alımı gerçekleştirelim . Normal şartlarda kimse buzdolabını keyfinden satmaz ya adres değişikliği olacaktır yada şehir değişikliği olacaktır artık farklı bi şehire giderken yenisi alalım mantığı ile satıyordur. kısaca alış fiyatımız hakkında şöyle bir biligilendirmede yapabilirim. sıfırı 3000 tl olan bir buzdolabını 1 senelik olduktan sonra 1500 tl civarında satın alıyoruz ortalama 150 tl nakliye parası oluyor yani bize toplamda 1650 tl gibi bir rakama gelmiş oluyor satarkende 1900-2000 aralığında adrese teslim şeklinde satış yapıyoruz.

İstanbul Bahçelievler'de 2.el ciler hangi semtte

Bahçelievler'de Fevzi çakmah mallesi 2.el buzdolabı alan yerler, yayla 2.el buzdolabı alan yerler, siyavuşpaşa beyazeşya alan yerler, hürriyet mahallesi beyaz eşya alanlar, Şirinevler buzdolabı alan spotçular. Açıkcası bahçelievlerin bakırköyün veya hazneder neresi olursa olsun siz satıcıysanız kendi ürününüzse bizde alıcıyız herlü analaşırız zaten öncelikle telefonla bilgi alıp fiyat alacağınız için için,z rahat olsun kendiniz kandırılmış gibi düşünmeyin hiç.
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaretçilerimiz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret8338
lcd alan yerler
 avcılar iphone alan yerler


2.el buzdolabı adresinizden nakit alınır. 0532 162 96 96
 buzdolabı alan yerler